За матеріалами СБУ підозру отримав настоятель храму УПЦ (МП)

УПЦ (МП)

За матеріалами СБУ підозру отримав настоятель храму УПЦ (МП) на Закарпатті. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на СБУ.

“Служба безпеки зібрала доказову базу стосовно настоятеля Хресто-Воздвиженського кафедрального собору в Ужгороді, який причетний до розпалювання релігійної ненависті. У грудні минулого року він неодноразово публічно ображав релігійні почуття українців, які виявили бажання святкувати Різдво 25 грудня. Співробітники СБУ задокументували понад 7 епізодів, коли священник принижував релігійні почуття громадян інших конфесій та намагався сформувати ворожі настрої до них. Ініційована Службою безпеки судово-лінгвістична експертиза підтвердила злочинні дії настоятеля храму. На підставі зібраних доказів фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань та за іншими ознаками). Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України. Заходи з викриття правопорушення проводили співробітники Служби безпеки Закарпатської області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури”, -інформує СБУ.

Next Post

Вітання для Лілі Янковської-Бедрій

Святкує 30-річний ювілей Ліля Янковська-Бедрій. Дорогу донечку, сестру, хресну маму вітають мама Оксана, тато Володимир, сестра Мар’яна з чоловіком Володимиром, похресник Максимко, племінник Макарчик, чоловік Віктор, синочки Вадим і Артур.Нехай сяють очі з ніжністю,А серце розквітне радістю,Хай доля красива, як соняшник,Дарує Тобі щастя райдугу.Хай сонечко світить із ясного неба,Бажаєм усього, […]
Вітання
Золочів.нет