За ляпас Кличкові Чісору оштрафували на $50 тисяч

WBC оштрафувала Дерека Чізору за ляпас Віталію Кличку на церемонії зважування напередодні поєдинку.

Британського боксера негайно оштрафували на 50 тисяч доларів.

Президент WBC Хосе Сулейман оскаженів через дії спортсмена: “Це було просто гидко. Тим самим він продемонстрував повну неповагу до спорту, що просто неприпустимо. Дешевий трюк. Тому вирішили покарати Чізору штрафом, щоб він задумався. Він виявився не джентльменом. Думаю, він розраховував вивести Віталія з психологічної рівноваги, але, впевнений, за свій вчинок доведеться заплатити на рингу “, – заявив він.

Також він додав, що половина суми штрафу піде у благодійний фонд, що допомагає дітям.

Нагадаємо, під час поєдинку поглядів Дерек Чізора дав ляпаса Віталію Кличкові. Українець заявив, що той вдарив як жінка і за це йому доведеться відповідати на рингу.

Нагадаємо, що Бій між Віталієм Кличко і Дереком Чісора відбудеться у цю суботу, 18 лютого 2012 року. Пряма трансляція бою проходитиме на телеканалі Інтер, об 22:30.

За матеріалами: Zaxid.net

Залишити відповідь

Next Post

Віталій Кличко переміг у інтригуючому бою Дерека Чісору

Ось і відбувся бій між Віталієм Кличко і Дереком Чісора в якому Віталій отримав перемогу за кількістю набраних  балів: 118 – 110. Бій був дуже напружений, інтригуючий та цікавий. За останні роки такого важкого бою мабуть ще не було. Усі 12 раундів Віталій показував перевагу, але і прийшлося добре за […]