За лобіюванням Тараса Батенка виділено ще півмільйона гривень на реконструкцію площі Вічевої у Золочеві

Як “Золочів.нет” повідомляли минулого року,  20 жовтня 2017 року на площі Вічевій у Золочеві розпочали роботи по реконструкції.

У липні цього року стало відомо, що Кабінет міністрів ​виділив 7,3 млн грн на фінансування з Державного бюджету поданих Тарасом Батенком пропозицій по 61 об’єкту та заходу на території Золочівського, Перемишлянського, Миколаївського районів, Розвадівської, Тростянецької ОТГ та м. Новий Розділ Львівської області. Серед цих об’єктів є також виділення 500 тис грн на реконструкцію площі Вічевої, вул. М.Шашкевича та прилеглих вулиць м. Золочева Львівської області.

Попередньо, в серпні 2017 року повідомляли, що за лобіюванням Тараса Батенка виділено півмільйона гривень на реконструкцію площі Вічевої. Як розповів “Золочів.нет” помічник нардепа Тарас Подвірний, загалом за стараннями команди Тараса Батенка на площу було виділено вже 2 млн грн.

Нагадаємо, що ​впродовж останніх 1,5 роки за пропозиціями народного депутата Тараса Батенка Кабінет Міністрів України забезпечив фінансування понад 690 об’єктів виборчого округу на загальну суму 55,3 млн грн. Виборчий округ №123 налічує 305 населених пунктів​, і є одним з найбільших у Львівській області.

 

 

 

Залишити відповідь

Next Post

Робота: потрібен водій на ЗІЛ

На роботу потрібен водій на ЗІЛ-131. Контактний тел.: 0673925319. Поділіться цим у соцмережах: