За лобіюванням Тараса Батенка Уряд для Золочівського району виділить 2 млн.654 тис.грн.

Уряд опублікував розподіл коштів на соціально-економічний розвиток територій. У переліку 86 об’єктів у Золочівському, Перемишлянському, Миколаївському районах та місті Новий Розділ Львівської області на загальну суму 6 млн грн. Про це повідомив Народний депутат України Тарас Батенко.

“Сьогодні Уряд опублікував розподіл коштів на соціально-економічний розвиток територій, в якому врахував усі пропозиції подані мною наприкінці вересня щодо нашого виборчого округу. У переліку 86 об’єктів у Золочівському, Перемишлянському, Миколаївському районах та місті Новий Розділ Львівської області на загальну суму 6 млн грн.

Для моєї команди важливо максимально врахувати пропозиції громад (чи це на прийомах громадян, чи під час особистих зустрічей в окрузі) і зайти до найменших населених пунктів, яким роками ніяка влада не допомагала! Чи це велике місто, чи хутір, чи це ремонт приміщення народного дому, чи реконструкція вуличного освітлення, чи просто встановлення пандуса для людей з інвалідністю, – можу з упевненістю сказати, що з 305 населених пунктів округу охоплено понад 300!

По цій субвенції найбільші об’єкти та заходи:
800 тис грн – капітальний ремонт вул. Чорновола у м. Новий Розділ
500 тис грн – капітальний ремонт даху Золочівської ЗОШ ім. С.Тудора
450 тис грн – капітальний ремонт приміщення ДНЗ с. Київець
285 тис грн – реконструкція величного освітлення с. Стоки
150 тис грн – улаштування огорожі у ДНЗ «Малятко» м. Новий Розділ
120 тис грн – капітальний ремонт діагностичного відділення Золочівської ЦРЛ
90 тис грн – заміна вікон та дверей у Глібовецькій ЗОШ
80 тис грн – капітальний ремонт системи опалення Великогорожанської ЗОШ
та багато інших. Повний список опублікуємо у місцевих ЗМІ.” – повідомив у Фейсбук Тарас Батенко.

Помічник нардепа Тарас Подвірний повідомив, що для Золочівського району загальна сума коштів, які будуть  виділені це 2 млн. 654 тис. грн.