За Кубок змагалися ФК «Броди- Старі Броди» та ФК «Голубиця» (відео)

Футбол

Минулої неділі футбольні фанати стали свідками захопливого матчу за Кубок пам’яті Ігоря Фещука, у якому змагалися ФК «Броди-Старі Броди» та ФК «Голубиця». Боротьба на полі була запеклою, а глядачі на трибунах надовго запам’ятають цей матч.

У першому таймі команда ФК «Броди-Старі Броди» здобула перевагу, забивши два м’ячі. Автори голів – Юрій Гром’як та Сергій Сарахман – зробили все можливе, щоб забезпечити своїй команді комфортний рахунок 2:0.

Проте другий тайм розпочався зі значних змін. Капітан команди Олег Клим заробив два «гірчичники» і був вилучений з поля, залишивши свою команду в меншості. Цим скористалася ФК «Голубиця», і Роман Совінський забив гол, скоротивши відставання до 2:1.

На середині другого тайму ситуація на полі змінилася знову – тепер гравець «Голубиці» отримав другу жовту картку і покинув поле, зрівнявши склади команд. Але через десяток хвилин ще один гравець «Голубиці» був вилучений з поля, і гра продовжилася складами 10 на 9.

Голкіпери обох команд мали багато роботи, відбиваючи численні удари і рятуючи свої ворота від пропущених м’ячів. Попри всі старання, рахунок залишився незмінним – 2:1 на користь ФК «Броди-Старі Броди».

Участь у нагородженні команд-фіналістів взяв Ігор Клим, який зараз служить у лавах Збройних Сил України. Під час короткої відпустки він знайшов час і для одного зі своїх давніх захоплень – місцевого футболу. Його присутність на нагородженні стала особливим моментом для всіх учасників і глядачів.

Цей матч став яскравим видовище, яке продемонструвало неперевершену волю до перемоги обох команд та захопливу атмосферу футбольного духу.