За дитячий садочок у Золочеві доведеться більше платити

sadok3Золочівська міська рада 21 січня 2014 року прийняла рішення “Про встановлення вартості денного харчування та розміру батьківської плати у ДНЗ м. Золочева”.

“В доповнення до даного рішення хочу дати інформацію щодо витрат на утримання однієї дитини в ДНЗ м. Золочева. З 01.09.2010 року до 31.12.2014 року трьохразове харчування однієї дитини коштувало 12.00 грн. з яких 50 % оплачували батьки. Це не враховуючи низки діючих пільг. Загальна ж вартість утримання дитини за один день коштувала міському бюджету 70.00 грн. Не важко підрахувати, що батьки сплачували 6.00 грн., а решту 64.00 грн. доплачувала міська рада.
З 01.01.2015 року у зв’язку із стрімким подорожчанням продуктів харчування міська рада вимушена була піднати ціну з 12.00 грн. до 15.00 грн. за трьохразове харчування дитини. Та відповідно до ст. 35 Закону України “Про дошкільну освіту” відсоток плати батьками за харчування дітей у комунальних дошкільних закладах складає не менше 60 %. Вищевказаним рішенням виконкому встановлено відсоток плати на рівні 67, що становить 10.00 грн. за день.
Також хочу поінформувати, що весь перелік пільг залишився чинним, а сума витрат по утриманню однієї дитини у січні 2015 року зросла до 90 грн. за день.” – розповів “Золочів.нет” Дмитро Колодка, секретар міської ради.Завантажити (DOC, 49KB)


Залишити відповідь

Next Post

СБУ перехопила телефонні переговори бойовиків «ДНР» про обстріл Донецька

Cлужба безпеки України оприлюднює черговий доказ того, що артилерійський обстріл жилих кварталів Донецька здійснюють бойовики терористичної організації т.зв. «ДНР». “Про це свідчать перехоплені контррозвідкою Служби телефонні розмови двох представників так званого «министерства государственной безопасности» незаконних воєнізованих формувань з позивними «Птіца» та «Пєнза».” – інформує СБУ. Поділіться цим у соцмережах: