За два місяці перемир’я на Донбасі загинуло понад 100 українських військових

vshanuvannjaБойовики і російські війська не припинили обстріли сил АТО, не відійшли від лінії розмежування і продовжують проводити наступальні операції. Інформує «Дзеркало тижня. Україна».

З початку оголошення режиму припинення вогню зоні АТО на сході України загинули більше 100 українських військовослужбовців, близько 600 отримали поранення, повідомив речник МЗС України Євген Перебийніс.

“Незважаючи на деяке зменшення бойових дій, бойовики і російські війська не припинили обстріли сил АТО, не відійшли від лінії розмежування і продовжують проводити наступальні операції. В результаті цього за останні два місяці загинуло понад 100 українських військовослужбовців, близько 600 поранено”, – сказав Перебийніс.

Нагадаємо, що 5 вересня в Мінську на засіданні контактної групи по Україні був підписаний протокол про припинення вогню в Донбасі Перемир’я набуло чинності з 18:00 того ж дня.

Нагадаємо, що за даними ООН, на кінець жовтня, за час конфлікту на сході України були вбиті щонайменше 4035 осіб і 9336 поранені.

Джерело: «Дзеркало тижня. Україна».


Залишити відповідь

Next Post

Стартував конкурс відеоробіт для школярів Львівщини

Конкурс відеоробіт для школярів Львівщини: “Моя приватна географія”. У Львівський області оголошено конкурс аматорських відеоробіт про рідний край “Моя приватна географія”. До конкурсу запрошуємо фільми про цікаві міста, містечка та села нашої області, звичайних і незвичайних людей, які тут живуть, місцевості та історію, яку вони приховують. Метою конкурсу є звернути […]