За добу ЗСУ знищили вертоліт Ка-53 та 3 російські безпілотники

Протягом доби, 16 серпня, на кількох оперативних напрямках ударна авіація Повітряних Сил Збройних Сил України завдала до десяти групових авіаударів по позиціях окупаційних військ. Про це інформує Командування Повітряних Сил ЗСУ.

“Під прикриттям винищувальної авіації, штурмовики Су-25 та бомбардувальники Су-24м завдали ударів по взводних та ротних опорних пунктах, танкових колонах на марші та скупченню живої сили й техніки противника. Окрім того зенітними ракетними підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України знищено три безпілотних літальних апарати та вертоліт Ка-52. Усі цілі знищено на Запорізькому та Донецькому напрямках” , – інформує Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Нгадаємо, що ЗСУ знищили вже близько 44 100 російських окупантів

Next Post

Про презентацію Загального стандарту звітності  (Common Reporting Standart)

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що нещодавно представники ДПС України взяли участь у презентації проєкту змін до Податкового кодексу у частині запровадження норм Загального стандарту звітності та належної перевірки інформації про фінансові рахунки (CRS).CRS був розроблений організацією економічного співробітництва і розвитку (OECD – Organisation for Economic Co-Operation and […]