За 6 днів на території Золочівського району виявлено та знешкоджено 44 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни

За шість днів березня місяця 2017 року на території Золочівського району піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України у Львівській області виявлено та знешкоджено 44 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни.

06.03.17 року надійшло повідомлення про те, що в с. Женів, Золочівського району під час земляних робіт в виявлено один артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

07.03.2017 року надійшло повідомлення про те, що під час пошукових робіт в полі поблизу села Почапи, Золочівського району було виявлено дев’ять мінометних мін та двадцять артилерійських снарядів часів Другої світової війни.

10.03.2017 року надійшло повідомлення про те, що під час прогулянки в лісі поблизу села Черемошня, Золочівського району було виявлено тринадцять артилерійських снарядів часів Другої світової війни.

10.03.2017 року надійшло повідомлення про те, що під час земляних робіт в полі поблизу села Куровичі, Золочівського району було виявлено один артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Золочівський РВ Головного управління ДСНС України у Львівській області вкотре нагадує про правила безпеки при виявленні підозрілих предметів. Радимо бути обережними під час виявлення застарілих боєприпасів: не витягувати їх самостійно з землі, не кидати, не піддавати впливу вогню, не бити по них, натомість обгородити або позначити місце знахідки і повідомити Служби порятунку за номером «101» та Золочівський відділ поліції ГУ НП у Львівській області за номером «102».
Правила поведінки при виявленні боєприпасу поясніть також дітям, щоб дитяча допитливість не призвела до загрози їх життю.

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області
Сектор з питань надзвичайних ситуацій Золочівської РДА

Залишити відповідь

Next Post

Чи потрібно подавати декларацію про майновий стан і доходи у разі отримання спадщини чи подарунку?

Відповідно до ст. 174 Податкового кодексу України при оподаткуванні спадщини чи подарунку застосовуються такі ставки податку на доходи фізичних осіб: нульова ставка, 5%, а також 18%. За нульовою ставкою оподатковується, зокрема, вартість власності, отриманої від члена сім’ї першого ступеня споріднення (батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені). Ставка […]