За 2018 рік на території Золочівського району зареєстровано 96 пожеж

Інформаційні дані про стан з пожежами “Золочів.нет” повідомили у Золочівському РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.

За 2018 рік на території Львівської області зареєстровано 3039 пожеж, внаслідок пожеж загинуло 60 осіб . З початку року на території області зареєстровано 234 пожежі, на яких виявлено 21 загиблу особу, з них 1 дитина та 11 травмовано, з них 1 дитина.

За 2018 рік на території Золочівського району зареєстровано 96 пожеж, на яких загинула 1 особа та 3 травмовано. З початку року на території району зареєстровано 4 пожежі, на яких 1 особа загинула.

Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у помешканнях є порушення громадянами правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівачів та печей, а також паління у приміщенні, дитячі пустощі з вогнем, перенавантаження або несправність електромережі, необережне поводження з вогнем.

Вогонь і все, що з ним пов’язане, при невмілому, недбалому поводженні з ним може завдати великого лиха, призвести до загибелі людей, значних матеріальних збитків.
Будьте обережні з вогнем. Для того щоб не виникло лихо необхідно дотримуватись протипожежних правил:

– не залишайте маленьких дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
– слідкуйте за станом та справністю електромережі;
не паліть цигарок у ліжку;
– у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;
– намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
– подбайте про захист помешкання при користуванні пічним або газовим опаленням.

При виникненні пожежі необхідно негайно викликати вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина має вирішальне значення!

Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!” – інформує Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області,
Сектор з питань надзвичайних ситуацій Золочівської РДА.