З Європою в серці у Струтинській ЗОШ І-ІІ ст.

День Європи для України та її жителів – це особливе свято. І справа тут не в тому, що географічно Україна є центром Європи. Скоріш за все день Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти.
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
13 травня у Струтинській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся захід “З Європою в серці”. Учні школи підготували подорож країнами Європейського Союзу, показали звичаї, традиції та культуру різних країн.
Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Головною метою відзначення Дня Європи є:
– формування позитивної громадської думки щодо євро інтеграційного курсу України;
– ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;
– популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді;
– поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу, утвердження спільних європейських цінностей.

Зоряна Гриник


Залишити відповідь

Next Post

Європейські політики вітають Україну з перемогою на Євробаченні

Українська співачка Джамала, яка в ніч на неділю виграла міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2016, приймає вітання від європейських політиків, пише Європейська правда. “Вітаю Україну з перемогою на Євробаченні. Слава Україні!”, – написала у Twitter президент Литви Даля Грибаускайте. “Вітання Україні з перемогою на Євробаченні. Прекрасне шоу”, – написала єврокомісар з торгівлі […]