З вірою у серці

Стало традицією, що випускники Золочівського економічного ліцею повертаються у рідні стіни, аби розповісти про свої успіхи у навчанні, досягнення на роботі тощо. Учителям приємно, що про них не забувають, з ними радяться, діляться найпотаємнішим.
Відчуття тривоги і занепокоєння огорнули серця педагогів, коли вісім місяців тому Левко Бабляк, випускник ліцею, завітав у стіни навчального закладу, щоб попрощатися перед від’їздом у зону АТО. До речі, він не єдиний із колишніх ліцеїстів, що стали на захист Батьківщини. Звісно, час пролітає непомітно для тих, хто знаходиться на безпечній відстані від бойових дій. От у щоденній метушні промайнуло 8 місяців – і ліцей дочекався свого вихованця, що приїхав у відпустку.
Рішення поїхати на Схід України Левко прийняв самостійно. Кількатижневе навчання у команді з такими ж добровольцями, а далі – Луганщина, зенітно-артилерійський комплекс, батальйон «Донбас. Україна» , нелегкі бойові будні і мрії про мирне небо.
На уроці історії у 9 класі Левко Бабляк розповів про військовий побут, умови несення служби, настрій українських бійців. Звичайно, за ці довгі місяці побачено і пережито чимало, проте Левко, як справжній воїн, волів не вдаватися у трагічні деталі, а навпаки наголосив на патріотичному дусі та боєздатності захисників нашого краю.
Попереду ще 6 місяців служби. Коли Левка запитали, чи не шкодує він про своє рішення, той без вагань відповів, що і вдруге вчинив би так само.
Побажаймо Левкові і всім українським солдатам витримки, мужності і повернення живими додому!

Золочівський економічний ліцей

Залишити відповідь

Next Post

Держава придбала будинок у с. Гончарівка для сироти та її дітей (відео)

За кошти із бюджетів Золочівської районної та Львівської обласної рад у селі Гончарівка було придбано будинок для сироти, що є матір’ю двох дітей. 20 грудня 2015 року голова Золочівської РДА Володимир Недзельський разом із працівниками райдержадміністрації, головою села, священниками та місцевими мешканцями передали документи на будинок Оксані Лісовській. Священники освятили […]