З турботою про українське…

Понад 100 українських виробників висловили бажання долучитися до соціально-патріотичної акції “З турботою про українське”, яка стартувала півтора місяця тому. Підприємці виборюють право штампувати на своїх товарах емблему, яка “повідомлятиме” споживачам, що продукція виготовлена в Україні і відповідає усім стандартам якості.

Авторами більшості заявок, які надійшли до оргкомітету, є виробники харчової продукції. Але перевагу надаємо тим учасникам, продукція яких відповідає нормам ДСТУ (Державних стандартів України. – Авт.), – каже начальник управління ринкового нагляду Держспоживінспекції Сергій Кияниченко. – Етикетка на товарі “З турботою про українське” означає, що продукція є безпечною, якісною і пройшла перевірку системою технічного регулювання, зокрема Держспоживінспекцією. Заявки розглядаємо лише після того, як виробник подає ряд документів, що підтверджують склад продукції. За цими критеріями вже відібрали 9 виробників”.

Назвати їх Сергій Кияниченко відмовився, але повідомив, що це — товари першої необхідності: молочні продукти, сири, м’ясні та хлібні вироби. Придбати їх можна буде у 10 тис. магазинах по цілій Україні.

За матеріалами: ВЗ.

Залишити відповідь

Next Post

Про проект "Парад вишиванок"

На День Незалежності замість військового параду у Києві буде парад вишиванок. Таку акцію приїхав презентувати до Львова перед нинішнім концертом співак Олег Скрипка та організатор параду Ігор Добруцький. За їхнім задумом, 24 серпня центральними вулицями столиці пройде парад вишиванок. Кожна область презентуватиме вишиванки свого регіону. Не буде жодних списків чи […]