З полону визволено 10 українських бійців (відео)

ruslanaДесятеро українських бійців прибуло до Дніпропетровська після звільнення з полону. Це стало можливим завдяки роботі переговорної групи в складі генерал-полковника запасу Володимира Рубана та громадської діячки Руслани Лижичко. Інформує Громадське телебачення.

За словами Володимира Рубана, протилежна сторона запропонувала їм самим обрати вісьмох полонених із загальної кількості в сорок чоловік, а решту лишити в полоні. Проте бійці звільнили переговорників від цього тяжкого вибору, зробивши його самостійно. Спочатку відмовилися звільнятися офіцери, а тоді серед солдатів обрали наймолодших та тих, у кого є діти.

Завдяки участі Руслани Лижичко, вдалося додатково забрати ще двох чоловік, хоча попередня домовленість була про обмін вісьмох на вісьмох.

Джерело: Громадське телебачення.


Залишити відповідь

Next Post

ЄС вирішив не тягнути і вдарити по Росії новими санкціями вже в понеділок

ЄС вирішив відмовитися від періоду очікування щодо санкцій і вже 8 вересня за екстреною процедурою ввести нові обмеження проти РФ, які в першу чергу вдарять по нафтових гігантах. Повідомляє ТСН. Про це йдеться у відкритому листі з підписом президента Європейської ради Германа Ван Ромпея та президента Європейської комісії Жозе Мануела […]