З початку року в електричках Львівської залізниці спіймали понад 80 “зайців”

zaetsЗ метою недопущення безквиткового проїзду пасажирів та здійснення контролю у приміському сполученні, на Львівській залізниці триває робота мобільної групи,  до складу якої увійшли службові особи залізниці, контролери-ревізори, працівники служби воєнізованої охорони та Управління внутрішніх справ України на Львівській залізниці.

Як повідомили у прес-центрі ДТГО “Львівська залізниця”, станом на третє квітня при перевірках у приміських поїздах вже стягнено штраф та вартість проїзду з 81 пасажира на загальну суму 2860 грн.

Цього разу під пильне око контролерів-ревізорів потрапили приміські поїзди сполученням Львів – Здолбунів та Львів – Тернопіль. Як засвідчили повторні перевірки проїзних документів, значна частина пасажирів купують квитки на коротку відстань, на одну-дві зупинки (Підбірці, Борщовичі), у той же час, здійснюючи поїздку до Красного або ж і за повним маршрутом, тобто до Здолбунова або Тернополя. Середня заселеність поїздів на вказаних напрямках становить 35-50%.

Пасажир, який бажає скористатися послугами залізничного транспорту, зобов’язаний пред’явити проїзні квитки та інші документи, які надають право проїзду, провіднику поїзда чи іншій особі, яка має право контролю.

Якщо під час здійснення контролю виявлено пасажира без квитка або з безплатним квитком, не підтвердженим документом про право на безплатний проїзд, то він повинен сплатити штраф (в десятикратному розмірі вартості проїзду згідно ст. 135 КУпАП) та оплатити проїзд від станції посадки до місця призначення.

“Тож залізничники закликають пасажирів оплачувати проїзд і купувати квитки на повну поїздку, адже робота мобільної групи з контролю за безквитковим проїздом пасажирів триватиме і надалі”, — йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Next Post

На завтра оголошено штормове попередження!

Гідрометцентр України оголосив на завтра, 4 квітня, штормове попередження. Згідно з прогнозом Гідрометцентру, 4 квітня вночі у західних областях, вдень у західній половині країни очікуються дощі, вночі у Карпатах сильний дощ із мокрим снігом, на решті території без опадів. Крім того, 5-6 квітня у західних областях очікуються дощі, вночі з мокрим снігом, […]