З початку року платниками спрямовано на підтримку української армії більше 13 мільйонів гривень

– Платники Буського, Бродівського, Перемишлянського та Золочівського районів відповідально та з розумінням ставляться до сплати військового збору, адже сьогодні важлива кожна гривня, яка находить для підтримки миру та стабільності в нашій державі, – повідомив начальник Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Анатолій Сисюк.
Відтак, протягом січня-травня 2017 року до Державного бюджету надійшло 13,2 мільйонів гривень військового збору. Зокрема, у травні забезпечено 2,6 мільйона гривень.
Начальник відмітив, що військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Сектор організації роботи Буської ОДПІ ГУ ДФС у
Львівській області

Залишити відповідь

Next Post

Які дії у разі, якщо виникла помилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено»

Якщо при підписанні документу виникає помилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено» платник в першу чергу має перевірити який ключ електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) використовується першим, — рекомендують податківці. Варто пам’ятати, вірна послідовність підписів для податкової звітності наступна: бухгалтер-директор-електронна печатка. Далі необхідно перевірити правильність введення паролю, а саме регістр […]