З початку 2014 року в Центрі обслуговування платників надано понад 17 тисяч послуг

Впродовж січня-квітня 2014 року в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області надано 17305 послуг громадянам та платникам, з них 1861 – адміністративна. Найбільшою популярністю серед адміністративних послуг користуються послуги з видачі карток платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. За відповідний період цього року надано 1152 такі послуги.

Також фахівцями Центру зареєстровано 3804 документи вхідної кореспонденції, 958 платникам надано консультаційну допомогу з питань, які входять до компетенції органів Міндоходів.

Інформаційно-комунікаційний сектор


Залишити відповідь

Next Post

Працівники ДАІ виявили дві іномарки сумнівного походження

Учора під час нагляду за дорожнім рухом у селі Ясенівці, що в Золочівському районі, правоохоронці зупинили легковик «Ауді» з іноземними номерами. За кермом автомобіля був 26-річний мешканець Хмельницького. Під час перевірки документів та огляду номерів агрегатів, вартові доріг виявили ряд розбіжностей. Зокрема, дані, зазначені у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу, […]