З наступного року суб’єкти господарювання передаватимуть до податкової дані РРО в електронній формі

Починаючи з 01 січня 2013 року для суб’єктів підприємницької діяльності, які застосовують касові апарати, впроваджують електронні контрольні стрічки реєстраторів розрахункових операцій (РРО).
Запровадження електронної контрольної стрічки передбачено вимогами статті 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” зі змінами та доповненнями , відповідно до якої суб’єкти господарювання, які використовують РРО, надають по дротових або бездротових каналах зв’язку до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів, які до них приєднані.
Вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядок передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів державної податкової служби затверджено наказом МФ України від 08.10.2012р. №1057, який набрав чинності 5 листопада 2012 року.
Запровадження такого сервісу надасть платникам податків безліч переваг: зменшить витрати на друкування та зберігання контрольних стрічок; спростить формування та подання звітності про використання РРО (система автоматично формуватиме звіти); органами ДПС проводитиметься менша кількість перевірок завдяки застосуванню дистанційного контролю.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Залишити відповідь

Next Post

18 населених пунктів Львівщини залишаються ще без світла

15-16 грудня 2012 року на Львівщині внаслідок негоди та шквальних поривів вітру  було знеструмлено 110 населених пунктів повністю та 5 частково у Бродівському, Буському, Золочівському, Жовківському, Кам’янка-Бузькому, Пустомитівському та інших районах, а також смт.Брюховичі частково. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Львівобленерго». Аварійно-відновлювальні роботи проводились протягом двох діб незважаючи на складні […]