З нагоди випуску курсантів у Навчальному центрі Нацгвардії відбулися урочистості (відео)

navch centr26 липня 2014 року у Навчальному центрі ВВ МВС України відбувся випуск курсантів вищого рівня та спеціальних курсів.
На урочистій події з нагоди випуску курсантів командир ВЧ 3007, полковник Михайло Кулик сказав: “Зважаючи на те, що в країні важкий час, командуванням було прийнято рішення навчати особовий склад. Я вважаю, що нам вдалося цю задачу виконати. Ви пройшли курс навчання, хто вищий рівень, хто спецкурси. І сьогодні ми тут зібралися уже з нагоди випуску тих військовослужбовців, які успішно здали заліки і вже з сьогоднішнього дня зможуть поїхати до своїх частин і гідно виконувати свої функціональні обов’язки на всіх рубежах…”.

Хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто загинув за волю та незалежність України у наші дні.
Священники відслужили Молебень та покропили військових освяченою водою. Усі присутні мали нагоду побачити військовий парад під марш у виконанні оркестру.


Залишити відповідь

Next Post

Завершено фінансування виплати пенсій за липень

Завершено фінансування виплати пенсій за липень місяць 2014 року. Потреба в коштах на виплату липневих пенсій становила 24 млн. 769 тис. гривень. Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів. Про це “Золочів.нет” повідомили в Управлінні Пенсійного фонду України в Золочівському районі. Поділіться цим […]