З нагоди п’ятого дня народження клініки Dental White стартує проєкт “Зуби не сир, краще без дир”

Dental White
Dental White

Ми не розігруємо подарунки, а даруємо чудові пропозиції, усім без винятку:
1) Даруємо 20% знижки на професійну гігієну + після безплатно підберемо індивідуальний догляд за ротовою порожниною, який буде найкращим для вас. Пропозиція діє для усіх без винятку.
2) Даруємо 50% знижки на професійну гігієну + підберемо і подаруємо, засоби по догляду, які зможуть призупинити поширення карієсу і зберегти ваші зуби здоровими. Пропозиція діє при лікуванні від 10 уражених зубів.
3) Даруємо безплатну професійну гігієну + підберемо і подаруємо догляд, який забезпечить красиву посмішку і здорові ясна. Пропозиція діє при лікуванні від 20 уражених зубів.
Не проґав свій шанс! Пропозиція чинна до 15.02.21 р.
Спеціалісти клініки Dental White нададуть вам професійну кваліфіковану допомогу і допоможуть розв’язувати ваші проблеми спільними зусиллями.Ми цінуємо кожного нашого пацієнта і шукаємо індивідуальний підхід навіть до найменших. З повагою до здоров’я і краси Dental White.
Розташування: м.Золочів, вул. Бродівська, 1 б (Приміщення побуту 3 поверх).
Для отримання більш детальної інформації й попереднього запису телефонуйте за номером: 0680557634.

Next Post

Горнятка і тарілочки із вашим фото або оригінальним написом

Горнятка і тарілочки із вашим фото або оригінальним написом – прекрасний подарунок на День народження, іменини, до Дня святого Миколая, на Новий рік чи просто пам’ятна річ з нагоди важливої дати події.  Горня з логотипом Вашої фірми чи організації підкреслить стиль вашої компанії. Незалежно від малюнка, який ви хочете нанести, […]
Горнятка і тарілочки з фото або оригінальним написом