З нагоди Дня підприємця – щирі вітання та слова вдячності за співпрацю

Щорічно, у першу неділю вересня у нашій країні відзначається День підприємця, який був встановлений президентським указом від 5 жовтня 1998 року. Мета свята – підкреслити значимість підприємницької діяльності, яка сприяє розвитку економіки країни. Особливо важлива приватна ініціатива у наш час, коли потрібно відроджувати та стабілізувати вітчизняне виробництво, створювати нові робочі місця, розв’язувати низку соціальних проблем, а головне – завойовувати чільне місце України у європейському співтоваристві.

З нагоди відзначення Дня підприємця у Золочівському районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл, у якому взяв участь голова спілки підприємців Золочівщини Олег Москаль, фізичні особи-підприємці, котрі тривалий час ведуть підприємницьку діяльність та початкуючі бізнесмени.

Словами великої шани і подяки за плідну співпрацю з професійним святом привітав присутніх директор центру зайнятості Орест Малиновський. Він зазначив, що представники малого та середнього бізнесу – надійні партнери центру зайнятості, які допомагають реалізовувати основні напрями державної політики зайнятості, працевлаштовують безробітних, сприяють зменшенню напруги на місцевому ринку праці.

Учасники засідання предметно обговорили низку актуальних питань. Йшлося про складові успішного ведення підприємницької діяльності за сучасних умов, перспективи розвитку малого бізнесу, напрями взаємодії приватного сектора та служби зайнятості. Окремо порушувалися проблеми створення нових робочих місць, працевлаштування на них осіб з числа безробітних, в тому соціально-незахищених, учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб. Зокрема розглянули Постанову Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб».

В урочистій обстановці на адресу підприємців прозвучало чимало вітальних слів і побажань миру, процвітання бізнесу, нових досягнень, втілення намічених планів, людських благ та життєвих радостей.

Наталія Гавришків,
начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Золочівського районного центру зайнятості

Залишити відповідь

Next Post

25 років Священства о. Михайла Смолінського

4 вересня 2017 року виповнюється 25 років, як парох храму святих Жінок Мироносиць (с.Вороняки) отець Михайло Смолінський став на дорогу Священства. У неділю, 3 вересня, отця Михайла вітали його парафіяни та складали подяку Богу за християнську службу. Протягом 25 років Священства було охрещено близько 600 дітей та більше, ніж 400 […]