З моменту адміністрування єдиного внеску Міндоходів України платниками Золочівщини сплачено понад 27,0 млн. грн. цього платежу

Протягом жовтня – грудня 2013 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області , сплатили 27064,5 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. При цьому, у січні цього року платниками перераховано 5525,4 тис. грн. вказаного платежу.
Нагадуємо, що з 1 жовтня 2013 року суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в органах Державної казначейської служби України.
Детальну інформацію щодо нарахування та сплати єдиного внеску платники можуть отримати у Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ , або за телефонами (03-265) 4-32-17, 7-10-34.

Інформаційно-комунікаційний сектор


Залишити відповідь

Next Post

Акт про повернення до Конституції 2004 року подали в Раду

Конституційний акт Верховної Ради щодо повернення до Конституції 2004 року подано до секретаріату парламенту. Про це у сесійній залі повідомив народний депутат від «Батьківщини» Олександр Турчинов. За його словами, зараз конституційний акт реєструється в парламенті. «Його потрібно зареєструвати, віддрукувати, роздати депутатам, обговорити і по готовності вийти для спільного голосування», – […]