З любов’ю у серці

Щорічно 1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Його започаткувала 1949 року Міжнародна демократична федерація жінок, що заприсяглася «боротися за міцний мир як єдину гарантію щастя дітей». В Україні цей день святкують з 1998 року.

Свято прийшло і до дитячого будинку «Рідний дім», що в селі Сасів Золочівського району Львівської області,  до якого завітали військовослужбовці Навчального центру Внутрішніх військ МВС України.

Делегація на чолі з начальником Навчального центру полковником Костянтином Плетко прибула, щоб привітати вихованців підшефного дитячого будинку з днем захисту дітей. Як водиться, приїхали не з пустими руками – всі діти отримали солодощі та подарунки.

Полковник Костянтин Плетко теплими словами привітав дітей зі святами, та наприкінці зустрічі запросив вихованців на екскурсію до Навчального центру. Діти сприйняли запрошення із великим задоволенням, зацікавленістю та ентузіазмом, пообіцяли завітати до доброзичливих та турботливих шефів.

Старший лейтенант Дмитро Жмовка

Фото автора

Читайте також: У Золочеві відзначили День захисту дітей

Залишити відповідь

Next Post

Випускний у Золочівській державній музичній школі (відео)

29 травня 2012 року у Золочівській державній музичній школі відбулося урочисте вручення  свідоцтв випускникам школи. Дивіться також: Відео – звітний концерт Золочівської музичної школи Відеоподорож у Золочівській державній музичній школі Поділіться цим у соцмережах: