З допомогою робота Da Vinci провели операцію священнику із Золочівського району (відео)

За допомогою робота Da Vinci  медики виконали ще одну роботизовану операцію. Цього разу пацієнтом став 45-річний священник із Бродівщини, що у Золочівському районі. Про це інформують у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

“Робот Da Vinci – в дії🔥🔥🔥. Наші медики виконали ще одну роботизовану операцію за допомогою американської військової розробки!

👉Цього разу нашим пацієнтом став 45-річний священник із Бродівщини. Вже довгий час він відчував біль за грудиною, постійну важкість у шлунку, печію, що значно погіршувало якість повсякденного життя активного душпастира.

Чоловік пройшов довгий діагностичний шлях від обстеження серцево-судинної системи до гастроскопії. Медики запідозрили діафрагмальну килу. Тому після цього йому виконали контрастну рентгеноскопію шлунково-кишкового тракту, аби візуалізувати розмір, форму, положення шлунка, а також встановити тип та розмір кили.

▶️ Після підтвердженого діагнозу спеціалісти рекомендували оперативне втручання – фундуплікацію за Ніссеном (пластику стравохідного отвору діафрагми) із застосуванням робота-хірурга Da Vinci🦾. Адже це – можливість виконати втручання швидше та з більш точними і безпечними для пацієнта рухами!

Так, всього через декілька проколів наші хірурги вправно, а головне – успішно провели втручання. Пацієнт почуває себе добре та вже виписаний додому й Великдень буде святкувати в родинному колі🙏🏻”, – інформують у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Як відомо, втручання з допомогою робота-хірурга Da Vinci є новим етапом в розвитку хірургії в Лікарні швидкої допомоги міста Львова.  Адже завдяки цьому медики можуть виконувати надскладні, в тому числі, гінекологічні, урологічні та онкологічні оперативні втручання з ювелірної точністю!

Next Post

СБУ виявила у Луганській області два схрони зі зброєю учасників незаконних збройних формувань

СБУ виявила у Луганській області два схрони зі зброєю учасників незаконних збройних формувань. Обидві схованки зловмисники заклали влітку 2014 року під час ведення бойових дій проти сил АТО. Серед вилученого – 18 артилерійських снарядів. Про це інформують у пресслужбі СБУ. “Крім того, у схроні, облаштованому на місці колишніх позицій бойовиків […]