Вітання для отця Миколи Мандрика

Парафіяни УГКЦ Преображення Господнього с. Ясенівці щиро вітають свого настоятеля і духовного батька отця Миколу Мандрика з Днем народження.
Бажаємо Вам Божої допомоги у всіх справах, здоров’я, взаєморозуміння з людьми, які Вас потребують, світла і гармонії в душі.
Нехай Господь благословляє Ваше Священство ласками і дарами Святого Духа! Нехай допомагає Вам бути щасливим і радісним священиком. Ніколи не втомлюйтеся дарувати і передавати людям Божий мир, прощення, любов! Багата парафія не та, що має велику церкву з золотими куполами, а багата парафія та, котра має священика із золотим, великим серцем. Для нас, Ви отче, є тим золотим скарбом. То ж хай Господь зішле Вам своє благословення, помагає у ваших планах і потішає у терпіннях. Духовної наснаги Вам і здоров’я для подальшої плідної праці на духовній ниві, щоб Ви ще багато людських душ привели до Господа Бога і спасіння!
Трудіться ще довго на славу Богові й Україні!
Молимось за Вас!
Многая та благая літа!

Next Post

Вітання для Наталії Бойко

Святкує свій ювілей Наталія Бойко. Кохану дружину, люблячу матусю, дорогу донечку, сестру вітають з ювілейним Днем народження чоловік Ігор, донька Анастасія, мама Люба, тато Ігор, свекруха Галина, свекор Омельян, сестра Мирослава з сім’єю та вся велика родина. Прийшла до Вас знаменна дата В калиновім намисті, гарних літ, Тож наші щирі […]