З Держрезерву розікрали 2700 вагонів зерна

В Тернопільській області зі складів Держрезерву вкрали зерна на суму 800 мільйонів гривень, яке передбачалося для форс-мажорних ситуацій в країні. Про це інформує Українська правда з посиланням на МВС у Facebook.

Дослівно: “На складах територіальної структури Держрезерву у Тернопільській області аудиторська перевірка виявила нестачу зерна на суму понад 800 мільйонів гривень. Для даної кількості зерна знадобилися б майже 2700 вагонів”.

Деталі: Йдеться про державні запаси, так звану “подушку безпеки”, яка розрахована забезпечити населення хлібом на випадок форс-мажорної ситуації. Радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол заявив, що його “розікрали і розпродали”.

Нацполіція відкрили кримінальне провадження за статтею “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”.

Вона передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

Next Post

Вітання для Шалапи Оксани Юріївни

З ювілеєм Шалапу Оксану Юріївну вітають син Ілля, дочка Вероніка, батьки, дядько Михайло з сім’єю, дядько Василь з сім’єю, баба Ганя. В цей дорогий для серця день, Коли настав Твій ювілей, Бажаєм квітів і пісень! Від усіх щирих привітань, Від зірок здійснення бажань! Від сонця – світла і тепла, Щоб […]