З 29 грудня Пенсійний фонд України розпочинає виплату пенсій за січень 2016 року

24 грудня ц.р. прийнято Верховною Радою України Закон України № 915-VIII «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» щодо видатків Пенсійного фонду України» та Кабінетом Міністрів України Постанову № 1081 «Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2015 рік».
За цими рішеннями Пенсійний фонд України розпочинає фінансування січневих пенсій в грудні поточного року. На зазначені цілі буде спрямовано 14 млрд.грн.
Отже, для одержувачів пенсій через установи поштового зв’язку з датами виплати з 4 по 8 січня виплата пенсій буде проводитись з 29 по 31 грудня. Пенсіонерам, які з будь-яких причин не отримали кошти у грудні, виплата буде проведена з 5 по 25 січня 2016 року. З 9 січня поштові відділення здійснюють виплату пенсій за звичайним графіком.
Пенсіонерам, які одержують пенсії через установи банків з встановленими датами виплати з 4 по 23 число включно, пенсії будуть зараховані на їх банківські рахунки у період з 29 по 31 грудня поточного року. Для пенсіонерів, у яких датами виплати через банківські установи визначено 24 та 25 число, виплату пенсій за січень 2016 року буде забезпечено у встановлені дати виплати у січні, тобто 24 та 25 числа відповідно.

Начальник управління І. Питльована

Залишити відповідь

Next Post

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим від бійців ВЧ А2562 (відео)

Шановні краяни! Від імені командування та всього особового складу ремонтно-відновлювального полку вітаю Вас з прийдешнім Новим 2016 роком та Різдвом Христовим! Дякую всім патріотам України за активну громадську позицію, матеріальну та моральну допомогу, як нашій частині, так і Збройним силам України. Бажаю всім міцного козачого здоров’я, вдачі, взаємоповаги! Нехай на […]