З 2017 року в Україні вдвічі підвищать мінімальну зарплату – Гройсман

gruvniСьогодні на засіданні Уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман зробив  заяву про те, що буде підвищення мінімальної зарплати в Україні з 1 січня 2017 року до 3200 грн. Це вдвічі більше, ніж є сьогодні.

“Сьогодні на засіданні Уряду презентуємо шляхи реформування системи оплати праці у 2017 році. Я неодноразово наголошував, що праця українців є надзвичайно недооціненою. Саме тому з 1 січня 2017 року пропонуємо двократне збільшення заробітної плати – кожен українець буде отримувати не менше 3200 грн. Окремо Уряд передбачив відв’язування МЗП від нарахувань на заробітну плату, що буде відповідати механізму соціальної справедливості, який ми запроваджуємо.” – повідомив у Фейсбук Володимир Гройсман.

Залишити відповідь

Next Post

Про електронне декларування державних службовців

Буська ОДПІ нагадує, що відповідно до Прикінцевих положень Закону України від 14.10.2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон №1700) у 2016 році службові особи, які на день початку роботи системи подання та оприлюднення декларацій займають згідно зі статтею 50 цього Закону відповідальне та особливо відповідальне становище, до яких […]