З 10-річчям Єлиховицької школи!

ШАНОВНА ПЕДАГОГІЧНА, УЧНІВСЬКА ТА БАТЬКІВСЬКА ГРОМАДО СЕЛА ЄЛИХОВИЧІ!

Вітаю Вас із 10-тирічним ювілеєм школи!

Відомо, що дім, в якому ми живемо, є для нас найріднішим, а для вчителів та учнів школа є другою оселею. Тож бажаю в цей прекрасний святковий день Вашому дому тепла та затишку, успіхів та процвітання.

Хочеться побажати школі, її колективу зберігати й надалі ту родинну атмосферу, що панувала в ній спочатку роботи навчально закладу.

Звертаюся до учнів з проханням любити свою школу й учителів, завжди пам’ятати про них, після випуску і примножувати славу школи, успішно працюючи на благо українського народу.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, упевненості у завтрашньому дні, благополуччя, твердої віри у те, що Ваша школа буде й надалі розвиватися та займе достойне місце серед кращих освітніх установ Львівщини!

З повагою депутат Львівської обласної ради

Тарас БАТЕНКО

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся навчальний семінар для секретарів та бухгалтерів місцевих рад

18 жовтня у сесійній залі районної ради відбувся виїзний одноденний навчальний семінар для секретарів та бухгалтерів місцевих рад. Навчальний семінар проведений  за основними питаннями: проходження служби в органах місцевого самоврядування, запобігання і протидія корупції в органах місцевого самоврядування; особливості бухгалтерського процесу на місцевому рівні; документоведення  в органі місцевого самоврядування, культура […]