З 1 жовтня на заміських дорогах транспортні засоби повинні рухатися з увімкненим світлом фар у денну пору доби

faruДо уваги водіїв! З 1 жовтня на заміських дорогах транспортні засоби повинні рухатися з увімкненим світлом фар у денну пору доби. Про це інформує прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України.

Основна мета цієї вимоги – зменшення ризику виникнення дорожньо-транспортних пригод на позаміських дорогах, шляхом додаткового позначення транспортного засобу, що рухається.

«Дана норма в Україні діє з 1 жовтня по 1 травня. У цей період в зв’язку з скороченням світлового дня та погодними умовами виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху», – зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України.

Нагадуємо водіям, що ця вимога є обов’язковою для виконання, тому за її ігнорування, згідно частини 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення за «Порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів» передбачено штраф.

Залишити відповідь

Next Post

Незаконні збройні формування продовжували обстрілами провокувати українських військових

Упродовж сьогоднішньої доби, з опівночі і до 18 години, незаконні збройні формування продовжували обстрілами провокувати українських військових на активне протистояння. Інформує прес-центр АТО. Так, на Артемівському напрямку о 7.35 бойовики з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї вели вогонь по нашому опорному пункту в Майорську. А з 9.50 і до 11.35 […]