З 1 жовтня 2020 року запроваджується механізм «кешбек»

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що з 1 жовтня 2020 року покупці, які придбають товар чи послугу вартістю більше 850 грн. зможуть оскаржити чеки, видані їм з порушеннями.
Подати скаргу можна буде виключно через свій Електронний кабінет платника податків, після проходження електронної ідентифікації, з використанням кваліфікованого електронного підпису.
У скарзі необхідно зазначити:
– прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта, номер засобу зв’язку;
– дата придбання товарів (робіт, послуг);
– найменування та вартість придбаних покупцем товарів (робіт, послуг), найменування та/або податковий номер продавця, адреса господарської одиниці продавця або адреса місця придбання товарів;
– у разі придбання товарів через інтернет – також зазначається сайт;
– перелік документів, отриманих покупцем (споживачем) від продавця товарів (робіт, послуг) разом з придбаним товаром (роботою, послугою);
– інформація про розрахунковий документ;
– номер банківського рахунку покупця (споживача), на який може бути перерахована компенсація.
До скарги обов’язково додаються електронні копії документів або копії документів, отримані шляхом сканування отриманих покупцем від продавця товарів (робіт, послуг) разом з придбаним товаром (роботою, послугою), про які йдеться у скарзі.
Подання скарги через Електронний кабінет платника буде фактично згодою покупця із тим, що податкова служба буде перевіряти не лише правомірність дій продавця, але, в першу чергу, – оцінювати достовірність документів, доданих до скарги.
Покупець зможе отримати частину штрафних санкцій, які були сплачені продавцем виключно за результатами перевірки скарги про порушення платником податків встановленого порядку проведення розрахункових операцій із застосуванням РРО та стягнення санкцій.
У разі надання скарги з недостовірною інформацією покупець буде нести відповідальність відповідно до вимог чинного законодавства.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

На Львівщину знову насувається негода

Служба автомобільних доріг у Львівській області з посиланням на прогнози синоптиків повідомляє, що 4 березня буде хмарно та опади у вигляді дощу з переходом в мокрий сніг🌨️. Вранці та вдень місцями значні опади🌧️. На окремих ділянках автомобільних доріг можлива ожеледиця. Вітер північно-західний до 12 м/с. Температура повітря 🌡️ впродовж доби […]