З 1 вересня підвищать пенсії і зарплати. Яценюк назвав цифри

zarplataЗ 1 вересня в Україні буде підвищено розмір мінімальної заробітної плати, пенсії, стипендії та зарплати для бюджетників. Пише Українська правда.

Про це 30 серпня у “10 хвилинах з прем’єр-міністром” заявив глава уряду Арсеній Яценюк.

Яценюк нагадав, що індексація була запланована на 1 грудня, але “відбудеться раніше”.

“До Верховної Ради вноситься закон для підвищення соцстандартів для близько 12 мільйонів українців”, – заявив глава уряду.

За словами Яценюка, виплати з 1 вересня планується збільшити кільком категоріям працівників бюджетної сфери.

Відтак, виплати вчителям зростуть на 474 – 605 грн (в залежності від категорії), сімейним лікарям – на 453 грн, медсестрам  – на 304 грн., працівникам соцсфери – на 304 грн, працівникам культури (зокрема, бібліотекарям) – на 348.

“Стипендія студентам – їх близько 1,5 мільойна  – які навчаються у вишах 1-2 категорії – зросте на 112 грн, у вишах 3-4 категорії  – на 95 грн”, – зазначив Яценюк.

Виплати одиноким матерям зростуть на 350-727 грн.

“Пенсіонери, яких близько 7,5 млн. осіб – будуть отримувати мінімальну пенсію у розмірі 1074 грн. Особи з  особливими потребами  отримають додатково 100-200 грн”, – повідомив прем’єр.

Також він наголосив, що мінімальна заробітна плата зросте з 1218 до 1378 гривень.

“Це означає, що зарплата має зрости не лише у соцсфері, а в цілому по економіці”, – додав Яценюк.

Джерело: Українська правда.

Залишити відповідь

Next Post

Оцифровування відео касет

Фіксуючи дорогі нашому серцю моменти і події на відео, ми в першу чергу прагнемо, щоб ці кадри залишилися з нами назавжди. Але записи на аналогових носіях (до яких відносяться відеокасети форматів VHS, miniDV, Video8), на жаль, недовговічні. З часом відбувається розмагнічування плівки, внаслідок чого сильно погіршується якість зображення. До того, […]