З 1 вересня – нові правила приєднання до договору про визнання е-документів з ДПС 

Буська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що 01.09.2020 набрав чинності наказ Мінфіна України від 06.01.2020 р. №261«Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», який спрощує механізм обміну електронними документами з контролюючими органами.
Приєднання до договору про визнання електронних документів відбувається після прийняття в контролюючому органі першого будь-якого електронного документа, надісланого у встановленому форматі (стандарті) з дотриманням вимог законодавства.
Договори та пов’язані з ними повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису, які станом на день набрання чинності Наказом №261 є чинними, продовжують діяти до виникнення підстав, визначених пунктом 5 розділу III Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами.
Фізичні особи, які не є самозайнятими особами, автоматично вважаються суб’єктами електронного документообігу (СЕД)  та мають право подавати електронні документи до контролюючих органів виключно з використанням кваліфікованого електронного підпису.
Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Гія: невідома історія Георгія Гонгадзе (відео)

16 вересня виповнюється рівно 20 років від дня зникнення журналіста Георгія Гонгадзе. У вересні 2000 року його викрали та вбили четверо міліціонерів. З того часу змінилося 5 президентів та 11 генпрокурорів. Але рідні Георгія вважають, що реальні замовники вбивства досі не покарані. До 20 річниці зникнення Радіо Свобода розповідає про […]