З 1 листопада розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО-2013

З 1 листопада 2012 року розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація проводитиметься до 30 листопада на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://www.lvtest.org.ua).

Пробне тестування проведуть навесні 2013 року. Як і раніше, ця послуга – платна: ціна 89 грн. (за кошти фізичних і юридичних осіб).  Про це нам повідомили у Львівській обласній державній адміністрації.

Абітурієнти матимуть змогу вибрати такі  предмети:

•    на 23 березня: українська мова та література, біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька або іспанська (за вибором);

•    на 30 березня: математика, історія України, хімія, географія, світова література.

Зазначимо, що у Львівській області пункти пробного тестування будуть відкриті у всіх адміністративних одиницях.

Участь у пробному тестуванні дозволить побачити процедуру ЗНО, максимально наближену до сертифікаційної, попрацювати з тестовими зошитами та бланками відповідей, навчитись ефективно розподіляти час, визначити свій результат за шкалою 100-200 балів серед результатів інших учасників, психологічно адаптуватись в нових умовах.

Всю необхідну інформацію щодо ЗНО-2013 можна знайти на сайтах:

•    Українського центру оцінювання якості освіти – www.testportal.gov.ua;
•    Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти – www.lvtest.org.ua.

Для довідок:

E-mail ЛРЦОЯО: lvivtest@gmail.com
Телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО: (032) 242-26-60

Залишити відповідь

Next Post

Трьома виставками у Львові чехи демонструють жахіття тоталітаризму

Одразу три чеські виставки відкрилися 15 жовтня у львівському Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького” — “Повернення лідіцьких дітей”, “Чеський Малин – Лідіце волинських чехів” та експозиція художніх творів, поданих на 40-ий міжнародний дитячий конкурс. У відкритті експозицій узяли участь представники консульства Чеської Республіки на чолі із Генеральним […]