Ювілей реабілітаційного центру “VIA VITA” в селі Княже

В суботу 21 жовтня 2017 р. в храмі св. пр. Іллі, с. Княже, Золочівського р-ну, Реабілітаційний Центр “VIA VITA” святкував свою 13 річницю ДНЯ ЗАСНУВАННЯ. Не залежно від того, що Центр є громадською організацією, урочистості на прохання бажаючих, розпочалися спільною молитвою і звершенням св. Літургії. Особливістю цьогорічного свята була участь єпископа Римсько-Католицької Церкви Львівської Архідієцезії Його Преосвященства Едварда Кави, котрий очолив Божественну Літургію, св. Месу в місцевому храмі, за участю пароха о. Віталія Барабаша УГКЦ, кс. декана Михайла Ґолдовича РКЦ, та вікарія о. Володимира Росоловського РКЦ, а також працівників, реабілітантів, випускників, друзів реабілітаційного центру, а також мешканців с. Княже.

В своїй проповіді на тему притчі про «Милосердного самарянина» владика роздумував над темою участі християн в стражданнях ближніх. Він наголосив: “що каліцтво буває двояким, як тілесним, так і тим, що ранить душу. І одне і друге потребує сторонньої особи, для помочі та порятунку”. Проповідник зауважив, що лише та особа здатна побачити потребуючого і спосіб яким можна зарадити потребі, котра обернена в своєму житті лицем до Бога. І лише в Божому світлі християнин здатен побачити особу стражденну.

На закінчення Літургії, єпископ Едвард уділив Апостольське благословення і Відпуст Повний.

Кс. декан також подякував керівникам та всім працівникам Центру за ревне, прекрасне та важливе служіння всім тим, хто несе тягар залежності, за велике “ЧУДО НОВОГО ЖИТТЯ”, яке звершується в цьому Центрі під опікою Божою і за допомогою ревних лікарів, консультантів, терапевтів, психологів, інструкторів на чолі з директором п. Юрієм Брожина.

Після Літургії свято продовжилося на територій ребцентру, братолюбним столом, та концертом, котрий, традиційно, готують самі реабілітанти.

Варто зазначити, що Центр “VIA VITA” в Княжому працює з особами з наркотичною та алкогольною залежністю і допомагає повернутися до здорового, повноцінного життя, а також повернутися в сім`ї та суспільство після реабілітації. Тут також надають допомогу співзалежним, родині та друзям своїх питомців, навчаючи як ефективно допомагати близьким залишатися тверезими.

За роки діяльності Центру у співпраці з ГО “ЦЕНТР ДОРОГА” у Львові, реабілітацію пройшли більше тисячі осіб, котрі взаємно творять одну велику родину, зібрану важкою недугою та об’єднану одною дорогою тверезого життя.

о. Віталій Барабаш, настоятель пар. св. Пророка Іллі, с. Княже (УГКЦ)
кс. Михайло Голдович настоятель пар. Успіння ПДМ м. Золочів (РКЦ)
у співпраці з студією “ROMANTICA” (Роман Масник).

Залишити відповідь

Next Post

Отримайте податкову знижку за навчання дитини до 31 грудня 2017 року

Буська ОДПІ нагадує, платник податку на доходи фізичних осіб має право на податкову знижку за підсумками попереднього року. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік, яку необхідно подати до 31 грудня 2017 року. Право на […]