Юрист: Влада відмовляється застосовувати закон про “амністію” євромайданівців

majdan2Влада відмовляється застосовувати закон про “амністію” євромайданівців, каже юрист, координатор правового напрямку ініціативної групи Євромайдан SOS Дмитро Гузій.

Про це повідомляє сторінка групи у Facebook.

Як відомо, в п’ятницю Печерський райсуд Києва відмовив захисту журналіста Валерія Гарагуца у задоволенні клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності.

Захист Гарагуца подав клопотання про застосування до нього норм так званого закону про “амністію”, який вступив у дію 26 грудня.

Утім, Печерський райсуд виконувати цю спецнорму відмовився, натомість відправив справу дніпропетровського журналіста на дорозслідування.

“Можемо впевнено говорити про те, що можливістю застосувати закон суд знехтував. А отже, відмовився реалізувати надане законом про амністію право Валерія Гарагуца на припинення кримінального переслідування щодо нього”, – сказав Гузій.

“Таким чином, влада вкотре засвідчила, що її репресивний апарат, до якого наразі в Україні належать, на жаль, і суди, діє з позиції нелегітимної сили та не визнає пріоритету прав людини”, – констатував юрист.

Джерело: Українська правда


Залишити відповідь

Next Post

31 грудня - Новий Рік на Майдані, якого ще не було

Рекорд світу з виконання Гімну і привітання та виступи найулюбленіших артистів – саме такою буде зустріч Нового Року на Майдані. Звечора і цілу ніч на Майдані триватиме новорічний марафон, на якому виступлять відомі люди та найулюбленіші артисти. Проте найголовнішим “хедлайнером” стане встановлення світового рекорду: за 10 хвилин до Нового Року […]