Юні плавці із Золочівщини здобули нагороди на обласних змаганнях

28 грудня 2018 році відбувся відкритий дитячий турнір з плавання “Акваліги Львівщини-2019” у місті Дрогобичі, в якому зайняли першість юні плавці із Золочівщини, що представляли СК у с. Струтин – Анна Баран, Яна Баран, Софія Хашім, Поліна Болюбаш, Тетяна Гаврилів.

“У турнірі взяли участь 120 учасників з Львівщини: Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Сокаль, Золочів.

Безпосереднє проведення змагань поклали на суддівську бригаду призначену оргкомітетом. Головний суддя – Жгута Андрій Романович.
Головний суддя етапу – Логин Наталія Миколаївна.
У змаганнях брали участь діти 2009-12 р. н.

Чудовий досвід для ще зовсім юних плавців, щирі емоції, переживання та чудовий настрій подарували усім присутнім організатори змагань.

Керівники СК та батьки учасників висловлюють щиру подяку за підготовку та клопітку працю тренеру Чайківській Надії Іванівні.
У цих змаганнях крім того, що Золочівщина отримала переможців ми стали засновниками відкритого дитячого турніру з плавання “Акваліги Львівщини-2019″.” – про це повідомила “Золочів.нет” директор “Струтин Комплексу” Орися Костик.


Залишити відповідь

Next Post

У Львові небайдужий громадянин затримав зловмисника, котрий напав на перехожу

Поліцейські висловлюють подяку чоловіку, котрий проявив справжню мужність та затримав рецидивіста. Про це інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області. “Сьогодні, 2 січня, близько 20.15 на перехресті вулиць Генерала Чупринки – Київської у Львові на 26-річну жінку, котра поверталась з роботи, напав зловмисник. Він завдав потерпілий ножових поранень, відібрав […]