Юні плавці із Золочева успішно виступили на обласних змаганнях

plavannaЗдоров’я – це одна з цінностей, яку не повернеш та не купиш за гроші. З усіх видів спорту, плавання є найкориснішим фізичним навантаженням для всіх систем організму. Не даремно в спортивному рейтингу воно посідає перше місце, але, на жаль, впродовж багатьох років цей вид спорту в нашому районі не культивувався через відсутність діючих басейнів.

Завдяки старанням отця Михайла Сукмановського Золочівський район має можливість знову навчати дітей плаванню.
5 травня 2016 року в місті Львові відбулися змагання з першості області з плавання серед учнів ДЮСШ. Метою цих змагань була пропаганда та популяризація спортивного плавання, формування дружніх стосунків між вихованцями різних ДЮСШ області, підвищення рівня спортивної майстерності юних плавців. Змагались спортсмени у басейні ПС «Динамо»-25 м.
Нелегко було нам тренерам визначитися, хто буде представляти наш район, адже здібних учнів є багато і потрібно було вибрати кращих із кращих. Діти змагалися у плаванні 50 м вільний стиль (дівчата та хлопці), 50 м брас (дівчата), 50 м спина (хлопці). Гарні результати показали Іванів Денис (виконав норматив ІІ юнацького розряду) у вільному стилі та на спині, Мудра Настя (виконала норматив ІІІ юнацького розряду) у вільному стилі, Завальнюк Вікторія (наймолодша учасниця змагань), Огоновська Марія, Папірянський Святослав, Ватралик Остап і Слівак Юля. Плавання виховує лідерів, упевнених у своїх силах, бо інакше успіху не досягнеш.

Кожен із учасників отримав масу позитивних емоцій. І хочеться сказати слова подяки голові Золочівської райдержадміністрації Недзельському В. Й., начальнику відділу освіти Бартошику В. З., директору ДЮСШ Лісовику Б. П. та декану Золочівському отцю Михайлу за підтримку організації перших обласних змагань.
Думаю, що діти, які влітку добре поплавають і восени продовжать ходити хоч кілька разів на тиждень у басейн, у новому навчальному році за будуть про багато хвороб, а ще стануть спокійнішими, енергійнішими та витривалішими. Хто знає, а можливо, хтось так полюбить цей спорт, що на Золочівщині з’являться олімпійські чемпіони.

Чайківська Надія Іванівна

Залишити відповідь