Юна художниця стала переможцем конкурсу малюнка «Автомобіль твоєї мрії»

konkursПереможцем четвертого Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії» стала вихованка Золочівського ЦДЮТ, юна художниця арт – гуртка «Палітра» Гевко Мар’яна, керівником якої є Гевко Галина.

З 5 грудня 2015 року по 31 січня 2016 року в офіційних дилерських центрах ТОЙОТА в Україні відбувся четвертий Національний конкурс дитячого малюнка “Автомобіль твоєї мрії — 2016». Журі конкурсу, до складу якого увійшли представники ПІІ «Тойота – Україна» на чолі з Генеральним директором Аібаром Такахіде та незалежні експерти були вражені ідеями та неповторними сюжетами малюнків. Вони обрали 9 переможців, які на їх думку найкраще продемонстрували та представляють автомобіль майбутнього. У конкурсі взяло участь понад 1000 учасників, які намалювали 1161 малюнок – мрію. Кожен із них відрізнявся креативністю, оригінальністю та глибокою ідеєю створення. Переможцем четвертого Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії» стала і наша вихованка Центру дитячої та юнацької творчості, юна художниця арт – гуртка «Палітра» Гевко Мар’яна, керівником якої є Гевко Галина. Мар’яна посіла ll місце у категорії від 8 до 11 років та представляла офіційний дилерський центр – Тойота Центр Львів «Діамант».

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Автомобіль твоєї мрії» від ТОЙОТА УКРАЇНА відбулась 18 березня у ТРЦ «Блокбастер» у м.Київ. На нагородження у столицю були запрошені Гевко Мар’яна (переможець), її сестра Оксана та керівник арт-гуртка «Палітра» Гевко Галина. Всіх діток-переможців нагородили дипломами та цінними подарунками. Програма була надзвичайно цікавою та гарно продуманою. Все було, і нагородження діток-переможців на подіумі, фото сесія з малюнками, міні – інтерв’ю відео-операторам, розважальна програма для дітей по професіям, а також міні – банкет для гостей. І все це супроводжувалось акторською майстерністю аніматорів – ведучих. Надзвичайне та незабутнє свято подарувала талановитим діткам – переможцям ПІІ «ТОЙОТА Україна».

Переможці четвертого Національного конкурсу «Автомобіль твоєї мрії – 2016» стали учасниками Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії 2016», організатором якого є компанія Toyota Motor Corporation. 9 конкурсних робіт, які посіли перші три місця у кожній віковій категорії, відправлено до штаб-квартири Toyota Motor Corporation у Японію. Переможець Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка отримає у подарунок подорож до Японії.

Залишити відповідь

Next Post

Російсько-терористичні війська дещо збільшили свою активність - штаб

Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18:00 годину 24 березня 2016 року: “Впродовж сьогоднішнього дня російсько-терористичні війська дещо збільшили свою активність.Бойовики 18 разів відкривали вогонь по українським позиціям. Зокрема, найбільше обстрілів загарбники здійснили по наших позиціях на Донецькому напрямку.В районах населених пунктів шахта Бутівка, Опитне, Майорська та Зайцеве ворог застосував […]