Юлія Шопська про жнивну кампанію 2020 року на Львівщині (відео)

Юлія Шопська

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Шопська Юлія Костянтинівна розповіла про жнивну кампанію 2020 року на Львівщині.

Юлія Костянтинівна повідомила, що у 2020 році уся площа сільськогосподарських культур в нашій області, у порівнянні з 2019 роком, збільшилася на 8400 гектарів і становить 705 тисяч гектарів. У структурі посівних площ, по господарствах усіх категорій, зернові культури займають понад 304 тисячі гектарів, олійні – 171 тисячу гектарів.

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА повідомила, що цього року є програми підтримки аграріїв, як з обласного, так і з державного бюджету. З державного бюджету цього року заплановано 4 мільярди гривень фінансування, з обласного – станом на сьогодні, 13 мільйонів гривень.

Юлія Шопська розповіла про проблематику, яка є в області – це пандемія, посуха (понад 2 тисячі гектарів) і затоплені площі (понад 3 тисячі гектарів).

Детальніше дивіться у відео.

Next Post

Внаслідок зіткнення мікроавтобуса та легковика на Львівщині 11 осіб звернулись за медичною допомогою

Внаслідок зіткнення мікроавтобуса та легковика на Львівщині одинадцятеро осіб звернулись за медичною допомогою – поліцейські встановлюють обставини події. “Дорожньо-транспортна пригода сталась сьогодні, 3 липня, близько 9.40 на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Нагірне Сколівського району. Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись мікроавтобус «Фольксваген», яким керував 45-річний житель міста Хмельницький та легковий автомобіль […]