Євросоюз та США ухвалили нові санкції проти росії

У намаганні засудити російську агресію та відстоювати міжнародне право, Євросоюз та Сполучені Штати ввели нові санкції проти росії.

Євросоюз прийняв 13-й пакет санкцій проти росії, включаючи 106 фізичних та 88 юридичних осіб.

Нові обмеження спрямовані переважно на військовий і оборонний сектори рф, а також на осіб, пов’язаних з постачанням озброєння з Північної Кореї до росії, а також тих, хто відповідальний за депортацію українських дітей – відзначено у пресрелізі Ради ЄС.

Паралельно з цим, Євросоюз розширив перелік організацій, що підтримують російський військово-промисловий комплекс у війні проти України. Для цих організацій буде застосовано суворі експортні обмеження на товари та технології подвійного призначення, а також на товари та технології, що можуть сприяти розвитку російського сектору оборони та безпеки. Важливо відзначити, що деякі з цих підприємств розташовані в третіх країнах, таких як Індія, Шрі-Ланка, Китай, Сербія, Казахстан, Таїланд та Туреччина.

Сполучені Штати також приєдналися до заходів проти росії, вводячи санкції

Президент Сполучених Штатів Америки оголосив про введення нових санкцій, спрямованих проти осіб, пов’язаних із ув’язненням Навального, а також проти російського фінансового сектору, оборонно-промислової бази, закупівельних мереж та осіб, які ухиляються від санкцій на багатьох континентах.

Серед осіб, які потрапили під санкції, зазначено оператора платіжної системи “Мір”, начальника колонії, де утримувався Навальний, приватного виробника зброї Lobaev Arms, суднобудівний комплекс “Звєзда”. Крім того, у списку також вказані ряд банків, дослідно-конструкторських бюро, IT-компаній, а також компаній з ОАЕ, КНР, Сербії, Фінляндії, Кіпру тощо.

Загалом нові санкції зачіпають понад 500 фізичних та юридичних осіб.

Next Post

Польському фермеру із проросійськими гаслами повідомили про підозри

Польському фермеру, який висловлював проросійські погляди, оголосили підозри за підбурювання до агресії та пропаганду комунізму. У місті Глівіце, Польща, прокуратура вжила кроків у справі щодо фермера, який взяв участь у блокаді кордону з Україною та висловлював проросійські гасла. За повідомленням прокуратури, його оголосили підозрюваним у підбурюванні до агресивної війни проти […]
фермер Польща