Європейські політики вітають Україну з перемогою на Євробаченні

Українська співачка Джамала, яка в ніч на неділю виграла міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2016, приймає вітання від європейських політиків, пише Європейська правда.

“Вітаю Україну з перемогою на Євробаченні. Слава Україні!”, – написала у Twitter президент Литви Даля Грибаускайте.

“Вітання Україні з перемогою на Євробаченні. Прекрасне шоу”, – написала єврокомісар з торгівлі Сесілія Мальмстрем.

“Вітаємо Джамалу і Україну. Приголомшливий виступ минулої ночі на Євробаченні. З нетерпінням чекаємо проведення в 2017 році!”, – написала посол Британії в Україні Джудіт Гуф.

“Вітаю Джамалу та Україну. Ви заслужили всі 12 балів від Данії та перемогу”, – написав посол Данії в Україні, Грузії та Вірменії Крістіан Донс.

МЗС Німеччини також привітало Джамалу та відзначило виступ свого учасника Джемі Лі.

Джамалу також привітав австралійський прем’єр Малкольм Тернбулл. Австралія дуже вдало виступила на європейському конкурсі, зайнявши друге місце.

“Вітаю Дамі Ім із перемогою за результатами голосування членів журі у фіналі конкурсу Євробачення і Джамалу з перемогою в конкурсі”, – написав він.

Нагадаємо, Джамала представила на конкурсі пісню “1944” про депортацію кримських татар у 1944 році.

Вона отримала 211 балів від журі, і 323 бали за підсумками смс-голосування глядачів. В результаті Джамала набрала 534 бали.

Джерело: Європейська правда.

Залишити відповідь

Next Post

Золочів'янка стала переможцем Міжнародного конкурсу з хімії

14 травня 2016 року золочів’янка Ірина Мартиняк стала переможцем Міжнародного конкурсу з хімії. Міжнародний конкурс з хімії, проходив всьоме у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Його організатором є Хімічний факультет на чолі із доктором хімічних наук членом-кореспондентом Національної академії наук України професором Романом Євгеновичем Гладишевським. В конкурсі беруть участь […]