“ЄВРОБАЧЕННЯ-2017”: ВИЗНАЧЕНІ ІМЕНА ПЕРШОЇ ДЕСЯТКИ ФІНАЛІСТІВ КОНКУРСУ

Представники країн “Великої п’ятірки” та держави-господині музичної першості автоматично увійшли до фіналу. Повідомляє ТСН.

Внаслідок першого півфіналу “Євробачення-2017” стало відомо, хто пройшов до фіналу конкурсу. Сформована перша десятка фіналістів, представники країн “Великої п’ятірки” та держави-господині музичної першості, а також – переможці другого півфіналу поборються за перемогу 13-го травня.

Так, за результатами голосування та оцінок журі фіналістами стали конкурсанти з Молдови, Азербайджану, Греції, Швеції, Португалія, Польща, Вірменії, Австралії, Кіпру та Бельгії.

Свої бали члени журі країн-учасниць проставили під час генеральної репетиції першого півфіналу, яку ще називають телевізійною версією цього етапу.

До слова, Україна голосуватиме у другому півфіналі (11-го травня) та фіналі “13-го травня”.

Джерело: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Оксани Годлевської

Кохану дружину, дорогу матусю та бабусю Оксану Годлевську вітають з ювілеєм чоловік Павло, син Андрій з дружиною Іриною та внучок Матвійко! Щиро всі тебе вітаєм З гарним віком, молодим, Нехай Господь обласкає Своїм світлом осяйним. Нехай літо наворожить Долі гарної в житті Хай добра тобі намножить На майбутньому путі. Творчих […]