Єдиний внесок не сплачується підприємцями по 31 травня

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що 29 травня набрав чинності Закон України від 13.05.2020 №591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» .
Внесеними змінами звільнено фізичних осіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за себе з 1 по 31 травня 2020 року, продовжено строк незастосування штрафних санкцій за порушення сплати єдиного внеску та несвоєчасне подання звітності з єдиного внеску з 1 березня по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину.
Нагадуємо, що Законом України від 17.03.2020 № 533 – IX звільнено від сплати єдиного внеску підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, від сплати єдиного внеску за себе з 01 березня по 31 березня та з 01 квітня по 30 квітня 2020 року, а також застосування штрафних санкцій.

 Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Карантин на Львівщині продовжили

Ситуація із захворюваністю на Covid-19 в області не сприяє послабленню карантинних заходів. Про це стверджують у Львівській обласній державній адміністрації. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. “Попри високу кількість звернень і стабільно високі цифри госпіталізованих хворих протягом останніх 2-ох тижнів, […]