Єдина звітність з ПДФО, військового збору та ЄСВ для роботодавців

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що наказом Мінфіну України від 15.12.2020 № 773 “Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску і Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску” викладено в новій редакції податковий розрахунок за ф. № 1ДФ, який включив у себе і таблиці звіту по єдиному внеску.
Розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) з розбивкою по місяцях звітного кварталу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Окремий Розрахунок за календарний рік не подається.

Розрахунок подається незалежно від того, виплачує чи не виплачує доходи платникам податку податковий агент та незалежно від того чи виплачені платником єдиного внеску суми такого внеску фактично після їх нарахування до сплати протягом звітного періоду. Розрахунок подається до контролюючих органів за основним місцем обліку.

Починаючи зі звітного періоду І квартал 2021 року платники податків подають нову форму податкового розрахунку, яка об’єднує інформацію щодо податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Вашої допомоги потребує Аліна Серба

Вашої допомоги потребує Аліна Серба із села Городилів, Золочівського району, якій лише 4 роки. Лікарі діагностували у дитини гостру лімфобластну лейкемію та синдром Дауна. Боротьба за життя Аліни триває, але для подальшого лікування потрібні великі кошти. Просимо допомогти родині коштами у важкий час заради порятунку їх дівчинки. Номер картки ПриватБанк: […]
Вашої допомоги потребує Аліна Серба