Ясенів – Золочів: автомобільну дорогу відкрили для проїзду після ремонту

Підгірці
Підгірці

Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ясенів – Золочів в межах с. Підгірці завершили. Зараз тут облаштовують узбіччя, опісля встановлять дорожні знаки і нанесуть розмітку.  Про це “Золочів.нет” повідомили у  Львівській ОДА.

Цей автошлях з’єднує дороги міжнародного значення М-06 Київ-Чоп та М-09 Тернопіль-Львів-Рава- Руська.

“На ремонт дороги виділили 40 мільйонів гривень з державного бюджету та відремонтували майже 8 кілометрів. Автомобільна дорога проходить повз відомі архітектурні об’єкти, зокрема Підгорецький замок, а також веде до Золочівського замку, тому переконаний, її ремонт збільшить туристичний потік на Золочівщину і сприятиме розвитку регіону”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”.

“Вперше за 30 років капремонт цієї дороги. На цей рік, в рамках діючої угоди, профінансовано з держбюджету 53.7 млн. По території Золочівського району. Як наслідок відремонтовано 7,5 км.
ДОДАТКОВО, завдячуючи Максиму Козицькому, з держбюджету було скеровано ще 40 млн., в межах діючої угоди, по Бродівському району.
Ділянка Грабово – межа району залишилось 1,8 км. Вже готовий проєкт і експертиза. В грудні будуть оголошений тендер на цю ділянку + другий шар на всю дорогу. Весною 2021р., тільки но дозволить погода, Золочів-Ясенів буде здана!”, – повідомив голова Золочівської РДА Василь Маркевич.

Підгірці
Підгірці
Next Post

Хочуть реконструювати басейн Золочівської ЗОШ №2

Відбулась зустріч з проектантами, які візьмуться за виготовлення проектної документації на реконструкцію басейну Золочівської ЗОШ №2. Про це повідомив Голова Золочівської РДА Василь Маркевич. “Фізичне виховання дітей є вкрай важливою ділянкою нашої роботи! Вважаю не прийнятним, що Золочівщина немає свого басейну. Тому сьогодні, за моєї ініціативи, відбулась зустріч з проектантами, […]
Золочів