Ярина Андрущенко перемогла у конкурсі «Жінка Східна Європа/Всесвіт – Україна 2021»

15 вересня у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету відбувся фінал конкурсу «Жінка Східна Європа/Всесвіт – Україна 2021». Перемогла у конкурсі Ярина Андрущенко.

За почесні титули змагалися 14 жінок віком 25-45 років, які реалізували себе у материнстві, улюбленій справі та благодійності. Це титули «Mrs.Universe-Ukraine», «Women of the Universe- Ukraine», «Mrs. Europe-Ukraine».

“Вечір завершився в опері. Привітав з перемогою Місіс Східна Європа. Нею стала Ярина Андрущенко. Тепер вона представлятиме нашу країну на конкурсі світового рівня. Нагадаю, що цей конкурс не з тих, котрі «за мир у всьому світі». Всі ці жінки мають свої історії боротьби та успіху! Кожній я вдячний за участь і за ті добрі справи, які вони роблять, показуючи приклад іншим, надихаючи красою і наповнюючи добром наш світ”, – повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Ярині Андрущенко 30 років, вона мама двох синів, косметолог-естетист, візажист.

Next Post

Вибух у горах під час розпалювання багаття: загинуло 2 особи (відео)

ДСНС закликає громадян дотримуватись правил безпеки під час походу у гори.Трагічно закінчився похід для групи туристів у ніч на 16 вересня на Прикарпатті. Про це йдеться у повідомленні ДСНС України. “15 вересня о 21 год. 20 хв. на полонині «Під Берди» поблизу с. Вороненка Надвірнянського району під час відпочинку групи […]