Ярослава Безпалька привітали із 90-річним ювілеєм

7 квітня 2017 року зібралися представники Народного руху України, Союзу українок, братства ОУН-УПА ім. Шугая, голова Золочівської районної ради, представник Народного депутата України Тараса Батенка, інформаційного порталу “Золочів.нет”, друзі та побратими аби привітати почесного ювіляра Ярослава Безпалька з нагоди 90-річчя.

Таке суцвіття літ не кожен назбирає,
Такий великий скарб не кожен осягне.
А молодість човном все далі відпливає
І серця ніжних струн лиш іноді торкне.
Від нас Вам подяка і шана висока
За мужність та щирість – на довгії роки.
Хай в серці Вашім весна процвітає,
Хай Матір Пречиста у силах тримає,
А Господь дарує надію й тепло
На многії літа, на щастя й добро!

Нагадаємо, що Безпалько Ярослав – голова Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая. Своєю активною громадською діяльністю заслужив визнання не лише серед оточуючих людей, але й був нагороджений 12-ма почесними грамотами та 8-ма медалями визвольних змагань. Учасник війни, ветеран праці. За активну життєву позицію та значний вклад у національне відродження духу, пошуки історичної правди був обраний Головою братства ОУН-УПА.  Зробив вагомий внесок у пошук та впорядкування могил полеглих воїнів УПА. 5 квітня 2017 року Ярославу Безпальку виповнилося 90 років.

Детальніше дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

Продається весільне плаття

Продається весільне плаття, стан нового, деталі і додаткові фото за номером 0986443589 Наталя. Реальному покупцю в подарунок сережки і браслет !!! Поділіться цим у соцмережах: