Ярош звинувачує МВС та владу у бездіяльності і закликає “Правий сектор” до мобілізації (відео)

aroshОчільник “Правого сектору” Дмитро Ярош заявив про те, що нині на Сході України відбувається повторення кримського сценарію.

“Інспіровані Москвою групи злочинців захоплюють будівлі силових структур, змушують їх керівників писати заяви про звільнення, беруть у заручники міліціонерів”, – сказав Ярош. Він переконаний, що це відбувається через “повну бездіяльність центральної влади та МВС”. Повідомляє ТСН.

Через події на сході Україні, які хоче захопити Кремль, Ярош наказав усім структурам “Правого сектору” провести повну мобілізацію та підготуватися до рішучих дій із захисту суверенітету та територіальної цілісності країни. Кандидат у Президенти України закликає силовиків не перешкоджати діям “Правого сектору”, а, навпаки, допомагати їм наводити лад на українських землях.

Нагадаємо, що раніше Ярош розповів про “підпільні” підрозділи “Правого сектору”, які знаходяться у Криму.

Джерело: ТСН.


Залишити відповідь

Next Post

У Слов'янську спецназ розблокував один блок-пост

Спецназівці розблоковували один з блок-постів в захопленому сепаратистами Слов’янську. Про це повідомляють “Новости Донбасса” у своєму “Твіттері”. “Українські спецназівці розблокували один з блок-постів у Слов’янську”, – сказано у повідомленні. У Краматорську (Донецька область) озброєні особи влаштували КПП біля військового аеродрому, і продовжують перебувати в будівлі міськради та управління внутрішніх справ, […]