Ярош вимагає арешту Ланьо, Медведчука та відправки у відставку керівництва силових структур Закарпатської області та Авакова

aroshЯрош вимагає арешту Ланьо та відставки Закарпатського керівництва МВС. Про це йдеться в заяві, розміщеній на сторінці Яроша в Facebook.
“Усвідомлюючи всю небезпеку для існування держави та можливі наслідки ситуації в м. Мукачевому на Закарпатті, не бажаючи знищення України як державного утворення, що намагаються зробити як зовнішні вороги, так і внутрішні.

Провід ВПР Правий Сектор вирішив:

для недопущення кровопролиття, терміново до місця подій виїхати Провіднику ПС Дмитру Ярошу, Командиру ДУК ПС Андрію Стемпіцькому та керівнику Партії Андрію Тарасенку для сприяння забезпеченню проведення об’єктивного та неупередженого розслідування подій, що відбулися у м. Мукачевому 11.07.2015 року, оскільки ми переконані, що наші побратими діяли в рамках необхідної оборони.

Разом з тим, закликаємо продовжити безстрокові політичні акції до арешту винних, на думку Правого сектору, у трагедії, Ланьо, Медведчука та відправки у відставку всього керівництва силових структур Закарпатської області та міністра внутрішніх справ А. Авакова.”- йдеться у заяві.


Залишити відповідь

Next Post

«Правий сектор» виклав свою версію подій у Мукачевому (відео)

У розпорядженні Громадського з’явилось відео, зняте заблокованими у Мукачевому бійцями «Правого сектору». Поділіться цим у соцмережах: